Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.
tereza moravcová

S Klárou Dvořákovou jako s finanční poradkyní jsem byla velmi spokojená. Je velmi milá, a co se týká finančních témat má velký přehled. Ví, o čem hovoří, co jakému klientovi nabídnout a hlavně umí své rady podávat věcně a lidsky. Ačkoliv je profesionální, tak nezapomíná na lidský přístup a klienta nezahrnuje složitými údaji, ale dbá na to, aby po schůzce s ní, bylo klientovi vše jasné a netápal. Stejně tak mě oslovil její přístup k financím jako prostředku k dosažení snů. Paní Dvořáková projde nejdříve s klientem jeho cíle a pak navrhuje cestu, jak se k nim může přiblížit. To mi bylo sympatické, stejně jako její férovost a energičnost.
Jde z ní cítit, že jí práce baví a tím pádem baví schůzky i klienta. Určitě ji budu doporučovat, jako jsem to dělala doposud.

Marta b.

Jsem spokojena s Kláry přístupem, vždy mi vysvětlí a popíše problém, postup při řešení a perspektivu. Pokud nepochopím úplně všechno, trpělivě vysvětlí znovu. Moc si toho vážím. Ušetřila mi spoustu času při rozhodování ohledně několika starších produktů. Její přístup je profesionální i "lidský". Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále k oboustranné spokojenosti.

manželé leontyevovi

Klára je velmi ochotná a pracovitá, je vidět, že jí záleží na svých klientech a dělá pro ně maximum, navíc má velice přátelský přístup. Její služby můžeme jen doporučit

lucie v.

S finanční poradkyní Klárou Dvořákovou se známe krátkou dobu, ale od prvního setkání na mě působila velmi dobrým dojmem, proto jsem usoudila, že svěřit moje finance do jejich rukou bude dobrá volba.
Pomohla mi s investováním, do kterého jsem se odhodlávala už delší dobu, ale nechtěla jsem se do toho pustit sama, jelikož se v tom příliš nevyznám. O nic jsem se nemusela starat a rázem jsem se stala investorkou. Bylo mi vše vysvětleno a na cokoli jsem se mohla doptat.
Mohu se na ní kdykoliv obrátit v případě jakékoliv novinky na trhu nebo například v době, kdy budu potřebovat zajistit hypotéku. Neumím si představit, že bych byla schopna se sama zorientovat a vybrat vhodnou banku.