Klára, váš poradce

Se svými klienty dlouhodobě pracuji na tom, aby lépe porozuměli fungování peněz a uměli s nimi hospodařit tak, aby to přinášelo užitek jim a jejich rodinám.
Finance nemusí být nuda.
Stojím si za tím, že to nejdůležitější, co každý potřebuje, je pochopení, poučení a individuální přístup.
Protože finanční gramotnost chápu jako jednu ze základních dovedností pro fungování v dnešním světě, věnuji se finančnímu vzdělávání již od základních škol.

Klára, váš poradce

o mně

Ve finančním sektoru se pohybuji od roku 2015. Krátce po dokončení ekonomické VŠ v roce 2017 jsem se stala vedoucí v bankovní pobočce, ovšem v tomto prostředí mi chyběla komplexnost služby a zaměření na klienty. Proto jsem se rozhodla pro vytvoření vlastní finančně-poradenské sítě, která bude mým klientům přinášet především individuální přístup a pochopení finanční strategie v rámci osobního finančního plánu, který povede k jejich dlouhodobé spokojenosti.

 ochrana příjmů

Školení finanční gramotnosti

V Partners víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto jsem se i já stala oficiálním lektorem finanční gramotnosti, čímž mohu přispět ke vzdělávání dětí, seniorů, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Certifikáty

- Zkouška podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu
- Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru
- Zkouška dle zákona o distribuci pojištění a zajištění
 (životní i neživotní pojištění a pojištění podnikatelů)
- Zkouška dle zákona o doplňkovém penzijním spoření
- Lektor finanční gramotnosti (Partners)
A co dále? Vzdělávání je nekončící proces a práce poradce pro finanční plánování není zdaleka jen o produktech. Proto další metou je nadstavbová zkouška EFA (European Financial Advisor) od společnosti EFPA.